English     فارسی
شخصيت شناسي با شيريني مورد علاقه شما!

به گزارش افکار نيوز به نقل از مجله سيب سبز، نوع شيريني که شما دوست داريد، رازها و حقايق بسيار دقيق و ظريف شخصيت تان را آشکار مي سازد!

يعني اين که شما شيريني کاکائويي بپسنديد يا ميوه اي اصلا اتفاقي نيست و جالب تر اين که اگر شما و دوست تان يک نوع شيريني را دوست داريد، قطعا بسياري از ويژگي هاي شخصيتي تان هم شبيه به هم است. در اين تست سعي شده با نوع شيريني مورد علاقه تان، خصوصيات شخصيت تان پيش بيني شود. اگر عاشق شيريني هستيد، اين تست را از دست ندهيد!

اگر بيسکويت هاي کاکائويي کرم دار را مي پسنديد: شما سرشار از الهامات و تفکرات تازه هستيد، بهترين طريقي که دوست داريد شيريني مورد علاقه تان را بخوريد، کدام است؟ آن را به ۲ قسمت تقسيم مي کنيد؟ کرم آن را جدا مي کنيد؟ آن را در ليوان شير خيس کرده و مي خوريد؟ به هر روشي که بيسکويت هاي کرم دار مورد علاقه تان را ميل مي کنيد و از آن لذت خواهيد برد. اين شيريني ها بيش از اين که به دليل مزه خوب شان معروف باشند، به دليل تفکرات نويني که شما پيرو آن هستيد و از آن لذت مي بريد، معروفند! اگر شما اين بيسکويت ها را دوست داريد، يک هنرمند با تصورات جالب هستيد که اين تصورات وذهنيات، لحظه اي شما را ترک نمي کنند، شما مسلما بارها و بارها از طرف دوستان تشويق مي شويد و مورد توجه قرار مي گيريد؛ شما پر از ايده هاي نو و جديد هستيد و مي توانيد ايده هاي خوب خود را فروخته و ثروتمند شويد! امتحان کنيد، حتما موفق مي شويد!

شيريني هاي ساده بيسکويتي يا ويفري: شما فردي با آگاهي و بينش بسيار و بافراست هستيد، هرچند که اين شيريني هاي کره اي سنتي، خيلي مدرن و زيبا نيستند اما مزه خوب و عالي آن ها مي تواند روح زندگي را در شما بيدار کند؛ شما قدرتي منحصر به فرد در ديدن و ادراک آن قسمتي از يک شيء يا فرد داريد که ديگران قادر به ديدن آن نيستند اين امر از شما يک قاضي ويژه شناخت شخصيت مي سازد، يک فرد باهوش و تيزبين و يک خريدار سختگير و جدي و البته شخصي هستيد که به هيچ عنوان نمي توان به او دروغ گفت!

شيريني هاي کشمشي و گردويي با طعم دارچين و...: شما يک ماجراجوي واقعي هستيد؛ افرادي که عاشق مزه ها و طعم هاي نامعمول و در عين حال خوب هستند، هيچ گاه از امتحان کردن يک مزه خاص نمي هراسند و شايد به همين دليل تن به ريسک هاي واقعي در زندگي مي دهند، کودکان عاشق شما هستند، زيرا شما هميشه در صدر جدول براي انجام يک کار خطرناک هستيد و بزرگسالان هم شما را دوست دارند زيرا زماني که با شما هستند، آن ها را زير باراني از خاطرات زيبا، ماجراجويي ها و رفتارهاي منحصربه فرد قرار مي دهيد که باعث به وجود آمدن احساس عالي و پر از تازگي و طراوت در آن ها مي شويد!

شيريني هاي خانگي با طعم کاکائو و نارگيل: شما بسيار مهربان و البته ساده دل هستيد؛ اين شيريني هاي ساده و در عين حال خوشمزه، شما را به ياد روزهاي خوب گذشته مي اندازد و به خاطر همين است که شماعاشق آن هستيد؛ شما به ياد گذشته ها بسيار دلتنگ مي شويد و هر لحظه از خاطرات خود را در حد توان حفظ مي کنيد، ارزش هر لحظه گذشته براي شما برابر با يک موفقيت کاري است از آلبوم عکس تا نخستين نقاشي، شما تاريخچه يک فاميل را با خود يدک مي کشيد البته اين به اين معنا نيست که شما در گذشته زندگي مي کنيد، شما در حال زندگي مي کنيد و خاطرات نويني را با دوستان و آشنايان خود مي سازيد!

شيريني هاي مربايي (انجير، آلبالو و...): شما مصمم و بااراده هستيد؛ افرادي که عاشق اين نوع شيريني هستند، بسيار تمايل دارند بزرگسالاني مسئوليت پذير باشند، يک مدير استثنايي که به خانه نرسيده، به صورت حساب ها و نامه ها رسيدگي مي کند. آماده شدن براي آينده و حوادث غيرمنتظره، تمام انرژي و تلاش شما را مي گيرد اما فراموش نکنيد در ازاي کار سختي که انجام مي دهيد، سرمايه لازم را نيز براي زندگي خود پس انداز کنيد. مزه شيرين اين شيريني، هميشه شيريني يک زندگي راحت و بي دردسر را براي شما تداعي مي کند.

? اين تست چه مشکلي دارد؟

پس نتيجه مي گيريم: اگر شما شيريني دوست داريد، حالا هر نوع شيريني با هر طعمي، سرشار از خصوصيات خوب شخصيتي هستيد و بدي در شما راهي ندارد!

واقعا چه کسي است که از شيريني ها خاطره اي خوش نداشته باشد؟ مگر غير از اين است که شيريني را در مهماني ها و جشن ها مصرف مي کنيد؟ يا وقتي که خوشحاليد يا مناسبت خوشحال کننده اي در پيش است، شيريني مي خريد و کام خودتان و بقيه را شيرين مي کنيد؟ آيا شيريني سنبلي از شادي براي شما نيست؟ ترجيح طعم هاي مختلف در شيريني به ذائقه شما برمي گردد نه شخصيت شما! اگر شما يک طعم رابه طعم هاي ديگر ترجيح مي دهيد به علت عادت به نوع مزه هايي است که با آن بزرگ شده ايد يا طعم هايي که در جامعه و فرهنگ شما وجود دارد يا فيزيولوژي بدن شماست که البته آن هم در طول زمان تغييرمي کند، مثلا ممکن است شما در گذشته شيريني هاي تر و خامه اي را ترجيح مي داده ايد اما بعدها به هر علتي مثلا رژيم غذايي، شروع به مصرف شيريني هاي خشک کرده ايد، بنابراين کم کم ذائقه شما تغييرکرده و به شيريني هاي خشک عادت مي کنيد. آيا اين بيانگر اين است که شخصيت شما هم تغيير مي کند؟

واقعا از لحاظ عقلاني و علمي، صحيح است که با شيريني ها، شخصيت افراد را پيش بيني کنيم؟ آن هم نه با همه انواع شيريني، بلکه فقط با چند نوع محدود آن! اگر کسي نوع هاي ديگري از شيريني ها را دوست دارد و ترجيح مي دهد، در کجاي اين طبقه بندي قرارداشته و جا مي گيرد ؟ اگر پيشگويي شخصيت براساس ذائقه درست هم باشد و تستي بخواهد با توجه به ذائقه، خصوصيات انسان ها را طبقه بندي کند، حتما بايد تمام انواع آن خوراکي خاص را در نظر بگيرد و به چند طعم محدود بسنده نکند. البته فرهنگ هاي مختلف و عادات غذا خوردن در هر فرهنگ و جامعه اي را در نظر بگيرد که آن هم شامل سال ها تحقيق و مطالعه و جمع آوري اطلاعات جامع است که حاصل اين تحقيقات، مسلما در يک تست کوچک نمي گنجد.

در ادامه شايد جالب باشد که شوخي کوچکي با شما بکنيم، حالا که با شيريني پي به شخصيت خود برده ايد و شيريني زندگي در رگ هاي تان جريان دارد، نظرتان در مورد تستي براي سنجش احساس فناپذيري چيست؟ واقعا چقدر با احساس فناپذيري خود کنار آمده ايد؟ تستي براي شما داريم که با آن مي توانيد بفهميد چقدر با اين مسئله کنار آمده ايد که بالاخره روزي از دنيا مي رويد؟

? چقدر با مرگ کنار آمده ايد؟

جاودانگي براي هيچ کس وجود ندارد، پس چه بهتر، همان طور که شيريني زندگي را درک مي کنيم، تلخي مرگ را نيز در کنار آن بپذيريم.

اين تست شامل ۱۹ سوال است که شما مي توانيد، جواب موافق يا مخالف بدهيد، در صورتي که مطمئن نبوديد، مي توانيد نمي دانم را انتخاب کنيد، سعي کنيد تا آنجا که ممکن است کمتر از کلمه نمي دانم استفاده کنيد، زيرا اين حالت نشان دهنده عدم قضاوت و تصميم گيري مثبت يا منفي شماست.

در مقابل هر عبارت يکي از اين ۳ عبارت را مي توانيد بنويسيد: موافق مخالف نمي دانم

? نمره گذاري

از سوال يک تا ۱۰ به هر پاسخ مخالف ۲ امتياز، به هر پاسخ نمي دانم يک امتياز و به پاسخ هاي موافق نمره اي ندهيد.

از سوال ۱۱ تا ۲۰ به هر پاسخ موافق ۲امتياز، به هر پاسخ نمي دانم يک امتياز و به پاسخ هاي مخالف امتيازي ندهيد.

بالاترين حد نمره ۴۰ خواهد بود، هر چه نمره شما بالاتر بوده و به ۴۰ نزديک تر باشد، بيانگر اين است که شما با احساس فناپذيري خود کنار آمده و آن را پذيرفته ايد، نمره پايين تر بيان کننده عدم پذيرش احساس فناپذيري در شماست.

يکي از دلايلي که مي توان براي نمره پايين آوردن شما در اين تست بيان کرد، اين است که ممکن است شما دچار اضطراب وجودي باشيد. اضطراب وجودي به شما احساس پريشاني و پوچي مي دهد؛ شما درفعاليت هاي روزانه خود معنا و مفهومي پيدا نمي کنيد و احساس سرگشتگي مي کنيد؛ شما با احساس فناپذيري خود آشتي نکرده ايد در حالي که سعي مي کنيد فکر مرگ نهايي را از ضمير ناخودآگاه تان بيرون کنيد

اما فهم اين موضوع که فناپذيريد با شماست؛ اگر بخواهيد زندگي کاملي داشته باشيد و به توانايي هاي بالقوه خود دست پيدا کنيد بايد به درکي دروني و واقعي از مرگ برسيد. تصور مرگ، تصوري کشنده است واگر بخواهيد زندگي تان معنا داشته باشد بايد وجود مرگ را بپذيريد اين پذيرش شما را قادر خواهد ساخت تا تصوري حيات بخش را به دست آوريد، تصوري که شما را قادر مي سازد لذت زندگي را دريابيد.

نمره بالا در آزمون نشان دهنده اين است که شما اضطراب کمتري نسبت به مرگ داشته و هدف قوي تري در زندگي داريد؛ زندگي شما معنادار و هدفمند است و راه هاي متفاوتي براي رسيدن به معنا و هدف درزندگي وجود دارد و کليد اصلي در دور بودن از موانعي است که شما را از ارتباط با ديگران يا براي تلاش رسيدن به اهداف تان بازمي دارد؛ اين به عهده شماست که بهترين راه را براي تجربه معنا و مفهوم درزندگي تان پيدا کنيد.


1390/12/29

دو شنبه 06 خرداد 1398

براي ورود به سيستم ابتدا با کيک بر شکل روبرو ثبت اطلاعات کاربري فرماييد

حرکت با موس قابل توقف است

کليک بر عناوين موجب مشاهده مشروح مطلب است


انتشار مطالب و اخبار مختلف از سايت هاي داخلي و خارجي صرفاً جهت افزايش اطلاعات کاربران از فضاي گسترده نت مي باشد و لزوما" به معني تاييد مطالب منتشره نمي باشد.

   زحمات و تقلا‌هاي ما، موفقيت‌هاي ما را رقم مي‌زنند. پس دوست من، تقلاهايت را درست انتخاب کن.   در هيچ کجاي دنيا تخصص را تحميل نمي کنند   عليرغم اينکه شهرداري ها در رابطه با ساخت وساز نقش عمده اي بر اساس قانون بر عهده دارند، اما هيچگاه خود را متولي کيفيت ندانسته و تمام و کمال اين وظيفه را از خود ساقط کرده اند   نظام مهندسي در صورت عدم انتخاب افراد اصلح به قهقرا مي‎رود   بارش شديد باراني که از 26 اسفند ماه سال 97 در مازندران باريدن گرفت و تا دوم فروردين ماه امسال ادامه داشت سبب طغيان رودخانه ها در مناطق مرکزي و شرقي استان شد و به 9 نقطه شهري و بيش از 170 روستا در بخش هاي مختلف خسارت زد   با توجه به اينکه تغيير، نشان پيشرفت و عدم تغيير نشان رکود است و سازمان نظام‌مهندسي هم يک نظام پويا بوده و نقش مهمي در ساخت‌وساز و توليد ملي دارد اينجانب که نمي‌خواهم نامم فاش شود- چون اهل رياکاري نيستم- اين پيش‌نويس تغييرات را پيشنهاد مي‌دهم.   ساخت‎وسازهاي غيرمهندسي، چالش اجراي مقررات ملي/ ساختمان‎ها را افرادي مي‎سازند که مهندس نيستند   علت عمده مشکلات ايجاد شده در ضعف‌هاي اساسي طرح‌هاي بالادستي توسعه شهر و ناديده گرفتن بحث‌هايي از قبيل هيدرولوژي و مهار سيلاب‌ها در مطالعات جامع شهري است   پيش‌بيني‌هاي ري کورزويل نويسنده، مخترع و آينده پژوه آمريکايي در مورد آينده تکنولوژي   اعطاي اين وام به وزراي راه و اقتصاد و رؤساي بانک مرکزي، سازمان برنامه و بنياد مسکن ابلاغ شد   الزام تهيه بيمه نامه تضمين کيفيت ساختمان براي صدور پايان کار حذف شد ، دولت آيين‌نامه‌هاي مربوطه را طي يک دهه گذشته تهيه نکرده بود   زماني که آگاهي در سطح جامعه به وجود بيايد، حساسيت ها بيشتر و مطالبات گسترده تر مي شود   چرا برخي از افراد اين مهارت را دارند تا در بحران و شرايط سخت، خونسرد باشند؟   اگر شهروند حقوق متقابل خود در مديريت شهري را بشناسد و به آن پايبند باشد بايد قبول کند که عوارض و ماليات را پرداخت کند و در مقابل نيز بايد انتظارات خود را از مديريت شهري مطالبه کند   ايجاد حفظ تعلق به مکان و جلب مشارکت شهروندان بسيار مهم است   دايي با انتشار اين تصوير نشان داده که به قول خود عمل کرده است   عملکرد کمد لباس ها بر اساس نظم عنصري است که شخصيت شما را بازگو مي کند   در نظام بودجه نويسي درآمد بايد بر هزينه مقدم باشد و تمام مخارج متناسب با ورودي مالي صورت پذيرد تا شهرداري به يک نهاد بدهکار و عقب مانده تبديل نشود که همه ساله براي تسويه بخشي از بدهي ها ناچار به خام فروشي گردد   رييس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردي شوراي اسلامي شهر کرج گفت: بر اساس صورتجلسه معاونت معماري شهرسازي شهرداري کرج و سازمان نظام مهندسي ساختمان استان البرز در قالب تفاهمي غير قانوني به جاي حل مشکل چند نقشه اي در ساخت و ساز شهري کرج به دنبال تثبيت اين روش نابخردانه هستند   اوضاع بدتر از آن چيزي است که فکر مي‌کنيد!   اينجا حق رايت اصلاً معني ندارد، در بيشتر وقتها. گاهي هم آش را با جاش مي‌برند و کاري نمي‌توان کرد   سياست‌هاي سرکوبي در مسکن نتيجه‌اي معکوس به‌دنبال دارد   وقتي به شهرداري‌ ها کمک نمي‌کنيم و مي‌گوييم خودتان درآمد کسب کنيد، کار به جايي مي‌رسد که الان در ۱۰ کلانشهر اصلي ميزان وابستگي مديريت شهري به ساخت‌وساز بين ۸۰ تا ۸۵ درصد است   تبعات بروز اين پديده به شکل تلفات گسترده انساني، عارضه زيست محيطي، تخريب تاسيسات زيرزميني، کاهش آب‌دهي چاه‌ها، کاهش ضريب ذخيره آبخوان‌ها، کاهش کيفيت منابع آب، اختلال در جابه‌جايي کالا و مسافر، بروز آتش سوزي گسترده و تخريب وسيع پل‌ها بروز پيدا مي‌کند   وضعيت نامساعد تهران از نظر آمادگي در برابر زلزله   عليرغم تاکيد قانون بر لزوم به کارگيري مجريان ذي صلاح، اما در کشور ما هر کسي با هر سوادي وارد عرصه ساخت و ساز شده‏ است   انتقاد از جايگزيني سوداگري بر فرهنگ اجراي قوانين در ساخت‌و ساز   تغيير نگرش در اداره امور پايتخت را يک ضرورت مي داند   نخستين قدمي که براي خريد خانه بايد برداريد اين است که اهداف بلندمدت‌تان براي خريد خانه چيست و چگونه مالکيت خود را براساس آن برنامه، سازگار مي‌کنيد؟   کارشناسان تغذيه تاکيد مي کنند که 10 ماده غذايي را بايد کاملا به دور از محيط يخچال و فريزر نگه داشت   امکانات و خدمات فوق مدرني که ارائه مي دهند به مکان و جاذبه اي گردشگري و مشهور تبديل شده اند   نيمي از ساختمان‌ها فاقد اسکلت هستند   مسائل و مشکلاتي که به وجود آمده را مي‌توان با اين کار حل کرد   افتتاح ۳ ايستگاه از خط ۶ مترو تهران   شوراي مرکزي نظام‌مهندسي هرچه سريع‌تر تعيين تکليف شود/ تعارض منافع و امضا فروشي خاتمه يابد   توجه به کيفيت ساخت و سازها الزامي است و از سوي ديگر اين موضوع با دستمزدي که مهندسان دريافت مي کنند، در تناقض قرار دارد و ناخواسته موجب افت خدمات مهندسي و درنهايت کاهش کيفيت ساختمان ها مي شود   چندي پيش وزيرراه با انجام دو مکاتبه دو تصميم مهم شامل برگزاري هيات عمومي نظام مهندسي کشور و نيز تقليل زمان لغو تعليق پروانه فرج الله رجبي که به نوعي به منزله عدم امکان بازگشت فرج‌الله رجبي به بدنه شوراي مرکزي تعبير شد را اخذ کرد   ايران جزو ۱۰ کشور دنيا به لحاظ تجربه بلاياي طبيعي است و در واقع زلزله بخشي از زندگي است و ما بايد ياد بگيريم که چگونه با آن برخورد و زندگي کنيم   شهردار تهران از مردم خواست در صورت مشاهده تخلف از طريق سامانه 137 نهادهاي ناظر در شهرداري را مطلع کنند.   بايد تلاش کنيم مردم مجاب شوند تا براي هر کاري از خودروي شخصي استفاده نکنند   تبديل شدن سازمان نظام مهندسي به بنگاه‌هاي اقتصادي و اداري و نبود نظارت دقيق بر عملکرد هيات مديره‌ها، اين سازمان‌ها را از پرداختن به وظايف اصلي و حرفه‌اي خود منحرف کرده و اين در حالي است که در کشورهاي ديگر، نهادهاي مشابه هيچ دخالتي در امور مالي، اداري و مهندسي ندارند   سازمان ملي استاندارد بايد در خصوص استفاده از فولاد و ميلگردهاي غير استاندارد به طور جدي ورود کرده و آن را بررسي کند   بيست سال است تهران، اين زيباي مغموم، به تاخت ساخته مي‌شود و بزرگ مي‌شود و هي شبيه «خارج» مي‌شود   توافقاتي که براي صدور مجوزهاي ساختماني در شوراهاي معماري مناطق شهرداري انجام مي‌شود و همچنين مجوزهاي کميسيون ماده ۵، دو زمينه اصلي بروز فساد شهري است   کشور امارات متحده عربي عمر چنداني ندارد و تنها ۴۰ سال است که به وجود آمده است. با اين حال، در همين مدت کوتاه توانسته به يکي از کشورهاي مدرن و پيشرفته دنيا تبديل شود و با سرمايه گذاري هاي مختلف به ويژه در عرصه گردشگري به سودآوري و ثروت زيادي دست پيدا کند   با فساد مبارزه مي‌کنم   شرکت گوگل هميشه جزء شرکت هايي است که بيشترين ارزش و احترام را به پرسنل خود قائل بوده و بهترين شرايط را براي آنها فراهم مي کند   بي توجهي به ضوابط معماري و شهرسازي و مغايرت نحوه ساخت وساز برخي سازه هاي بزرگ تجاري و مسکوني با آئين نامه هاي اجرايي در کلانشهرها موجب شده است تا وزارت راه و شهرسازي پرونده صدها تخلف صورت گرفته در اين زمينه را به دستگاه قضايي ارجاع دهد   اعضاي شورا از تصميمات هيات رئيسه بي‌اطلاعند   سقوط دومينو وار سمت ها نيازمند تشريفات اداري خاصي نيست و تماما در زمان تعليق پروانه اشتغال به کار، اتفاق مي افتد   علاوه‌بر مشکلات گسترده اين کلان‌شهر، برخي رويه‌ها و شيوه‌هاي غيراصولي حاکم بر مديريت شهري نيز هزينه اصلاح و ارتقاي مديريت شهري را افزايش داده است   از سوابق اجرايي وي مي ‌توان به‌ معاون نظام مهندسي و اجراي ساختمان وزارت مسکن و شهرسازي، دبير شورايعالي شهرسازي و معماري کشور، عضو شوراي عالي ترافيک، رئيس مرکز مطالعاتي و تحقيقاتي معماري و شهرسازي وزارت مسکن و شهرسازي، معاون معماري و شهرسازي و دبير شورايعالي معماري و شهرسازي ايران اشاره کرد   محورهايي مانند دولت، ساختمان، حمل‌ونقل، محيط‌زيست، اقتصاد هوشمند همچنين تجهيزات زيرساخت‌هاي اطلاعات و مخابرات، سلامت و آموزش و انرژي هوشمند فاکتورهاي بنيادي شهرهاي هوشمند است که متأسفانه اطلاعات و دانسته‌هاي شهروندان و حتي مسئولان در خصوص اين موضوعات بسيار اندک است   انتشار اطلاعات شهرسازي بالاخره در شوراي پنجم کليد خورد   بالاترين مقام سه دستگاه عهده دار ساختمان و شهرسازي شامل وزارتخانه راه و شهرسازي،شوراي مرکزي، سازمان نظام مهندسي ساختمان کشور و شهرداري تهران به ترتيب به دليل استعفا،عزل و بازنشستگي معلق شده اند   زلزله اخير شهر تهران نشان داد ما به شدت آسيب پذير هستيم ومردم نيازمند هستند در فاصله کوتاهي به فضاهاي سرباز خودشان رابرسانند   سرعت انتقال داده ها بين فضاي ابري و سيستم کاربران کاملا متفاوت و خاص است   ضرورت تقويت توجه جامعه مهندسي به سرنوشت سازمان   سازمان نظام مهندسي بايد از آن نگاه هاي سنتي که تاکنون داشته و مهندسان يک ظرفيت مشخصي را اعلام و کار خود را پر مي کنند، بايد خارج شود و رويکرد شهروند مداري را در نظر بگيرند   اين هفته اختلاس نظام مهندسي تهران به يکي از شايعات داغ فضاي مجازي تبديل شد    


   آمار بازديدکنندگان: بازدید این صفحه: 4527 مرتبه نمایش این صفحه: 5103 مرتبه

        

   archive.nazeran.com

   آرشيو گزارشهاي قبل از 92

   logo-samandehi