دو شنبه 19 آذر 1397
   English     فارسی
پيروز حناچي شهردار تهران شد+ سوابق

با راي اعضاي شوراي اسلامي شهر تهران:

پيروز حناچي شهردار تهران شد+ سوابق

پيروز حناچي با 11 راي را به عنوان سومين شهردار تهران از سوي اعضاي شوراي شهر دوره پنجم انتخاب شد. پيروز حناچي شهردار تهران شد+ سوابق

به گزارش«صما»صبح امروز(سه شنبه) جلسه شوراي اسلامي شهر تهران براي انتخاب شهردار تهران برگزار شد.

 

پيروز حناچي با 11 راي را به عنوان سومين شهردار تهران از سوي اعضاي شوراي شهر دوره پنجم انتخاب شد.

پيروز حناچي، متولد سال 1343 و داراي مدرک کارشناسي ارشد معماري از دانشگاه تهران و دکتراي تخصصي معماري - مرمت شهري و باز زنده سازي شهرهاي تاريخي از دانشگاه تهران است.

از سوابق اجرايي وي مي ‌توان به‌ معاون نظام مهندسي و اجراي ساختمان وزارت مسکن و شهرسازي، دبير شورايعالي شهرسازي و معماري کشور، عضو شوراي عالي ترافيک، رئيس مرکز مطالعاتي و تحقيقاتي معماري و شهرسازي وزارت مسکن و شهرسازي، معاون معماري و شهرسازي و دبير شورايعالي معماري و شهرسازي ايران اشاره کرد. وي هم اکنون معاون معماري و شهرسازي شهرداري تهران است.

محسن هاشمي رئيس شوراي شهر پيش از ورود به جلسه گفت:اعضا شورا در مورد کانديداي خودشان صحبت کردند.هيج وقت تا به حال قبل از راي گيري در ايران، تاييد يا عدم تاييد صلاحيت نيامده است. کسي را قبل از جنايت قصاص نمي کنند که بخواهند گزينه هاي شهرداري را رد کنند.

پيروز حناچي شهردار تهران شد+ سوابق

 


1397/8/22

ارتباط تلگرامي آنلاين

 

دزدي افکار= عقيم شدن فکر

 • شايعاتي مبني بر اختلال ناظران مطرح شده که صحت ندارد و در مراجع قضايي تحت پيگيري است
 • گزارش مشروح پس از قطعي شدن به استحضار خواهد رسيد


  تمركز
  کليد دست يابي به موفقيت بزرگ ، پيروزي ، احترام و خوشبختي در زندگي اين است که بتواني ذهنت را تمام و کمال روي مهم ترين کار يا هدفي که داري متمرکز کني ، آن را درست انجام دهي و تا آن را به اتمام نرسانده اي دست از کار نکشي .
  برايان تريسي
  logo-samandehi
  آمار ماهانه: بازدید این صفحه: 15400 مرتبه نمایش این صفحه: 16524 مرتبه