دو شنبه 19 آذر 1397
   English     فارسی
حناچي به عنوان شهردار تهران سوگند ياد کرد

در جلسه امروز شوراي شهر؛

حناچي به عنوان شهردار تهران سوگند ياد کرد/ با فساد مبارزه مي‌کنم

شهردار تهران امروز با حضور در شوراي شهر سوگند ياد کرد که مبارزه با فساد و خودکامي سرلوحه فعاليت‌هايش قرار گيرد. حناچي به عنوان شهردار تهران سوگند ياد کرد/ با فساد مبارزه مي‌کنم

پيروز حناچي شهردار تهران با حضور در جلسه شوراي شهر تهران سوگند نامه خود را قرائت کرد و گفت: در محضر خداوند سميع و بصير، شهروندان گرانقدر و اعضاي شورا سوگند ياد مي‌کند که در اجراي تمامي ماموريت‌هاي محوله همواره خداوند را شاهد و ناظر بر اعمال و رفتار خويش ببينم.

وي در ادامه افزود: براي انجام هرچه بهتر ماموريت‌ها تمام تلاش و تجربه خود را به کار خواهم گرفت و با انتخاب مديران شايسته و امين و بهره‌مندي از خرد جمعي و اصل مشارکت براي ميل به اهداف و توسعه پايدار شهري شرايط را فراهم مي‌کند. در راستاي شفافيت پاسخگويي به افکار عمومي و جريان آزاد اطلاعات و اجراي کامل مصوبات شورا را نصب‌العين قرار مي‌دهم و عدالت در توزيع منابع، رعايت صرفه و صلاح و مبارزه با فساد و خودکامي را سرلوحه کار خود و همکاران قرار خواهم داد.

شهردار تهران همچنين امروز در صحن شورا گفت: قبول کنيم که اشتباه داشتيم و از ظرفيت علمي استفاده نکرديم.

حناچي با بيان اينکه نمي‌توانيم تهران را بهشت کنيم ولي مي‌توانيم براي توسعه و رشد آن تلاش کنيم، گفت: حل مشکلات تهران فقط در حوزه شوراي شهر و شهرداري نيست و همه بايد تلاش کنيم.

شهردار تهران تاکيد کرد: تهران را مي‌شناسم و تلاش مي‌کنم تا نهايت تخصص و شناخت خود را به کار گيرم.

 


1397/9/12

ارتباط تلگرامي آنلاين

 

دزدي افکار= عقيم شدن فکر

 • شايعاتي مبني بر اختلال ناظران مطرح شده که صحت ندارد و در مراجع قضايي تحت پيگيري است
 • گزارش مشروح پس از قطعي شدن به استحضار خواهد رسيد


  تمركز
  کليد دست يابي به موفقيت بزرگ ، پيروزي ، احترام و خوشبختي در زندگي اين است که بتواني ذهنت را تمام و کمال روي مهم ترين کار يا هدفي که داري متمرکز کني ، آن را درست انجام دهي و تا آن را به اتمام نرسانده اي دست از کار نکشي .
  برايان تريسي
  logo-samandehi
  آمار ماهانه: بازدید این صفحه: 15400 مرتبه نمایش این صفحه: 16524 مرتبه