English     فارسی
مرتب کردن کمد در خانه تکاني با چند راه ساده

مرتب کردن کمد در خانه تکاني با چند راه ساده

مرتب کردن کمد در خانه تکاني با چند راه ساده کمد لباس يکي از مهم ترين قسمت هاي اتاق خواب است. در اين مطلب سعي داريم راه هاي آسان براي مرتب کردن کمد لباس هايتان در خانه تکاني را براي شما بيان کنيم، با ما همراه باشيد.

به گزارش بهداشت نيوز، چيزي ديگر تا پايان عيد نوروز باقي نمانده است و اکثريت ما مشغول خانه تکاني هستيم. هر چند که اکثريت علاقه زيادي به خانه تکاني ندارند اما اين امر خبر از اين مي دهد که سال جديد در راه است .کمد لباس يکي از مهم ترين قسمت هاي اتاق خواب است.

يکي از مهم ترين عواملي که چهره اتاق خواب شما را تغيير مي دهد کمد لباس هاي شما است زيرا عملکرد کمد لباس ها بر اساس نظم عنصري است که شخصيت شما را بازگو مي کند. اگر هميشه مي خواهيد يک اتاق خواب منظم داشته باشيد ابتدا بايد يک کمد لباس منظم داشته باشيد.اما مرتب کردن کمد لباس ها براي اکثريت ما کاري بسيار دشوار است و همه ما بدون شک لباس هايي در کمد لباس هايمان داريم که همواره آن ها را پيدا نمي کنيم !

براي همين هنگامي که به کمد لباس هايمان نگاه مي کنيم متوجه مي شويم که هيچ چيز براي پوشيدن نداريم و هميشه لباس هاي تکراري مي پوشيم !همه ما گاهي براي پيدا کردن لباس مورد نظر تمام کمد لباس هايمان را جستجو مي کنيم و باز هم لباس مورد نظر پيدا نمي کنيم اگر اين حالت براي شما نيز اتفاق افتاده است زمان آن رسيده تا کمد لباس هايتان را مرتب کنيد.نگران نباشيد شما مي توانيد اين کار دشوار را به راحتي انجام دهيد و از آن لذت ببريد.

در اين مطلب سعي داريم راه هاي آسان براي مرتب کردن کمد لباس هايتان در خانه تکاني را به ويژه براي علاقه مندان به مد و فشن بازگو کنيم :
دسته بندي و جدا کنيد
اولين قدم براي مرتب کردن کمد لباس ،تخليه کامل آن است. بعد از تخليه کامل کشوها و طبقه ها ،لباس هاي خود را به ۳ دسته تقسيم کنيد. دسته اول لباس هايي که مرتبا آن ها را مي پوشيد، دسته دوم مربوط به لباس هايي است که به ندرت مي پوشيد و دسته سوم مربوط به لباس هاس فصلي است. دسته اول را در جايي در کمد قرار دهيد که دسترسي آسان دارد .دسته دوم را در مکاني با دسترسي معمولي و دسته سوم را به صورت مرتب در مکاني قرار دهيد که دسترسي آن خوب نيست يعني در انتهاي کمدتان. از ميان اين ۳ دسته لباس هايي را که هيچ وقت نمي پوشيد يا سايز آن ها براي شما کوچک است يا هديه گرفته ايد اما به آن ها علاقه نداريد را جدا کنيد و براي نيازمندان بفرستيد.

دسته بندي هاي خود را افزايش دهيد
البته اگر کمد لباس هاي شما بسيار بزرگ و داراي کشو و طبقات زياد است مي توانيد دسته بندي هاي خود را افزايش دهيد. به عنوان مثال مي توانيد لباس هاي آسيب ديده خود را در قسمت جداگانه قرار دهيد.

دسته بندي بر اساس رنگ و طرح
يکي ديگر از راههاي مرتب کردن کمد لباس هايتان دسته بندي آن ها بر اساس رنگ و طرح آن ها است. لباس هاي خود را براساس رنگ آن ها از تيره به روشن بچينيد. همچنين لباس هايي را که داراي طرح هاي مشابه هستند مانند طرح راه راه کنار يکديگر قرار دهيد.اين امر سبب مي شود که شما لباس هاي خود را به راحتي پيدا کنيد.

قرار دادن اکسسوري ها در کشو جداگانه
قرار دادن اکسسوري هايي مانند دستکش ،شال و ... را در کشوهايي جداگانه قرار دهيد. اين امر سبب مي شود که کمد شما ظاهري مرتب تر و ظريف تر داشته باشند. قرار دادن اکسسوري ها در ميان لباس هاي اصلي شما باعث مي شود شما هيچ وقت آن ها را پيدا نکنيد هميشه سعي کنيد که از شب قبل لباس هاي خود را آماده کنيد و با توجه به لباس هاي خود اکسسوري خود را آماده کنيد.

کفش ها
هر وقت صحبت از جا کفشي مي شود اولين تصوري که به ذهن انسان مي آيد ،جا کفشي موجود در راهرو است. اگر براي شما اين امکان وجود دارد سعي کنيد تا در کمد لباس هايتان محيطي براي قرار دادن کفش هاي خود ايجاد کنيد. کفش هاي خود را نيز بر اساس کاربري آن ها به طور مرتب بچينيد تا کمدي هميشه مرتب داشته باشيد.

 


1397/12/1

پنجشنبه 28 شهريور 1398

قبل از تنظيم اولين گزارش روي علامت زير کليک کنيد

 

انتشار مطالب و اخبار مختلف از سايت هاي داخلي و خارجي صرفاً جهت افزايش اطلاعات کاربران از فضاي گسترده نت مي باشد و لزوما" به معني تاييد مطالب منتشره نمي باشد.

 

 

 


حرکت با موس قابل توقف و کليک بر عناوين موجب مشاهده مشروح مطلب است

 


مافياهاي حاکم بر نظامات مهندسي همچون غده اي سرطاني بر پيکر جامعه مهندسي رسوخ کرده اند و دنبال منافع خود هستند و اين پيکر نحيف روز به روز لاغرتر و ...انتخاب ناظر از سوي نظام‌مهندسي غيرقانوني است+ داد ...طبق ماده ۲ قانون تعاريف محدوده و حريم شهر و روستا، شهرداري مسووليت کنترل و نظارت بر اجراي ساختمان‌هاي شهري را برعهده ...کميسيون ماده100 را براي کسب درآمد شهرداري‌ها ...امروزه موثر‌ترين راهکار خانه‌دار شدن در ايران براي قشر متوسط و حقوق‌بگيران وام مسکن از طريق بانک‌هاي عامل ...ساخت فرودگاه بين‌المللي داکسينگ در پکن پايان يافته ...همواره ابهامات و شبهه‌هايي از سوي مسئولان سازمان نظام مهندسي وجود ...آمادگي کامل نظام مهندسي براي اجراي مبحث ...بسياري از مالکان و ذي‌نفعان همکاري لازم را ...بيش از 70 درصد درآمد شهرداري ها از محل صدور پروانه ساختمان است و از سال 93 تا 97 اين عوارض هيچ گونه افزايشي را تجربه نکرده ...شهرداري 7 هزار تومان بابت هر متر صدور پروانه دريافت مي کند در حالي که نظام مهندسي 64 هزار تومان دريافت مي ...در هيچ کجاي دنيا تخصص را تحميل نمي ...عليرغم اينکه شهرداري ها در رابطه با ساخت وساز نقش عمده اي بر اساس قانون بر عهده دارند، اما هيچگاه خود را متولي کيفيت ندانسته و تمام و کمال اين وظيفه ...نظام مهندسي در صورت عدم انتخاب افراد اصلح به قهقرا ...بارش شديد باراني که از 26 اسفند ماه سال 97 در مازندران باريدن گرفت و تا دوم فروردين ماه امسال ادامه داشت سبب طغيان رودخانه ها در مناطق مرکزي و شرقي ...با توجه به اينکه تغيير، نشان پيشرفت و عدم تغيير نشان رکود است و سازمان نظام‌مهندسي هم يک نظام پويا بوده و نقش مهمي در ساخت‌وساز و توليد ملي دارد ...ساخت‎وسازهاي غيرمهندسي، چالش اجراي مقررات ملي/ ساختمان‎ها را افرادي مي‎سازند که مهندس ...علت عمده مشکلات ايجاد شده در ضعف‌هاي اساسي طرح‌هاي بالادستي توسعه شهر و ناديده گرفتن بحث‌هايي از قبيل هيدرولوژي و مهار سيلاب‌ها در مطالعات جامع شهري ...اعطاي اين وام به وزراي راه و اقتصاد و رؤساي بانک مرکزي، سازمان برنامه و بنياد مسکن ابلاغ ...الزام تهيه بيمه نامه تضمين کيفيت ساختمان براي صدور پايان کار حذف شد ، دولت آيين‌نامه‌هاي مربوطه را طي يک دهه گذشته تهيه نکرده ...
آمار بازديدکنندگان: بازدید این صفحه: 7208 مرتبه نمایش این صفحه: 7665 مرتبه