دو شنبه 19 آذر 1397
   English     فارسی
نارضايتي مردم از پروسه طولاني فرآيند صدور پروانه

سالاري مطرح کرد:

نارضايتي مردم از پروسه طولاني فرآيند صدور پروانه/ موضوع ارجاع ناظر در کندبودن صدور پروانه دخيل است

رئيس کميسيون شهرسازي و معماري شوراي شهر تهران از طولاني بودن فرآيند صدور پروانه اتنقاد کرد. نارضايتي مردم از پروسه طولاني فرآيند صدور پروانه/ موضوع ارجاع ناظر در کندبودن صدور پروانه دخيل است

محمد سالاري صبح امروز در تذکر پيش از دستور خود در جلسه شوراي شهر تهران با بيان اينکه من نسبت به طولاني‌ بودن فرآيند صدور پروانه انتقاد دارم، گفت: همکاران ما در بازديد از مناطق و ملاقات با مردم دريافتند که فرآيند بسيار طولاني و پيچيده صدور پروانه ساختماني موجب نارضايتي مردم شده است.

 

وي با بيان اينکه استعلام طولاني مدت از کميسيون ماده 7، موضوع ارجاع ناظر، بررسي کميسيون معماري در مناطق و تداخل آن با فعاليت دفاتر خدمات شهر و همچنين بررسي نماي ساختمان، فرآيندي طولاني است که در مجموع پروسه صدور پروانه را طولاني مي‌کند که اين مسئله سبب شده حتي ماه‌ها طول بکشد که يک پروانه براي ساخت و ساز صادر شود.

 

سالاري افزود: از شهردار تهران و معاون شهرسازي شهرداري درخواست مي‌شود که نسبت به روان سازي صدور پروانه اقدام کنند.

منبع : صما


1397/4/20

ارتباط تلگرامي آنلاين

 

دزدي افکار= عقيم شدن فکر

 • شايعاتي مبني بر اختلال ناظران مطرح شده که صحت ندارد و در مراجع قضايي تحت پيگيري است
 • گزارش مشروح پس از قطعي شدن به استحضار خواهد رسيد


  تمركز
  کليد دست يابي به موفقيت بزرگ ، پيروزي ، احترام و خوشبختي در زندگي اين است که بتواني ذهنت را تمام و کمال روي مهم ترين کار يا هدفي که داري متمرکز کني ، آن را درست انجام دهي و تا آن را به اتمام نرسانده اي دست از کار نکشي .
  برايان تريسي
  logo-samandehi
  آمار ماهانه: بازدید این صفحه: 15400 مرتبه نمایش این صفحه: 16524 مرتبه