پنجشنبه 22 آذر 1397
   English     فارسی
اختلاس جديد در نظام مهندسي تهران

رييس سازمان نظام مهندسي تهران مطرح كرد:

اختلاس جديد در نظام مهندسي تهران/ هفت ميليارد به حساب سازمان بازگشت

رييس سازمان نظام مهندسي تهران در جريان يك نشست خبري به بيان آخرين وضعيت اختلاس جديد در سازمان نظام مهندسي تهران پرداخت. اختلاس جديد در نظام مهندسي تهران/ هفت ميليارد به حساب سازمان بازگشتبه گزارش «صما» احمد خرم امروز در جمع خبرنگاران درباره اختلاس 7 ميليارد توماني جديد از سازمان نظام مهندسي ساختمان استان تهران به بيان جزئيات اين تخلف پرداخت و گفت: با جعل امضاي بنده و يک فقره از چک‌ها هم که بدون امضا بنده - چک‌ها در بانک صادرات نقد شده است.

خرم با اشاره به فساد 40 ميلياردي سازمان نظام مهندسي اظهار کرد: اين تخلف در قوه قضاييه در دست بررسي است و هنوز حکمي صادر نشده است.

وي گفت: پرونده 4 سال است که در قوه قضاييه گير کرده است.پول مذکور بلوکه شده که البته سود آن را دريافت مي‌کنيم. نحوه هزينه کرد اين سود يک بحث است و اين‌که سود نگيريم از هر مرجعي صادر شود که سود نگيريم شائبه ايجاد مي شود. سود بانکي سپرده‌هاي حق الزحمه را در يک حساب خاص واريز مي‌کنيم.

رئيس سازمان نظام مهندسي ساختمان استان تهران با يادآوري اين‌که با اين اقدام سريع روي اين قضيه، سازمان در شعبه بانک صادرات حضور يافت، تاکيد کرد: اول حدود 3.5 ميليارد تومان کشف شد.

نايب رئيس سازمان در بانک مستقر شد به همراه حراست و تمام چک‌هاي بالاي 50 ميليون تومان را بازديد کردند که 7 فقره چک هم در اين بازديد کشف شد که مجموعا مبلغ 7 ميليارد و 200 ميليون تومان تا عصر 5 شنبه به حساب سازمان برگشت. هم زمان شکايت کرديم منتها با صحبت با متخلفان و برخورد مثبت با آنها اعلام شد اگر پول را برگردانيد قطعا تخفيف در مجازات خواهيد داشت. تا الان تقريبا همه پول برگشت داده شده است.

 


1397/6/10

اجراي آزمايشي منطقه 3 (3745 روز گذشته)
•  عملياتي شدن فاز 1 در کرج (3228 روز گذشته)
•  عملياتي شدن فاز 2 در کرج (2863 روز گذشته)
•  نقشه هاي الکترونيکي (2512 روز گذشته)
•  گفتگو با وکيل (1295 روز گذشته))

 • طرح شکايت جعل داده ها : 94/7/1
 • طرح شکايت نشر اکاذيب : 96/2/1

 

 • شايعه اختلال ناظران صحت ندارد و در مراجع قضايي تحت پيگيري است

  ارتباط تلگرامي آنلاين

   


  بدترين کلمات
  بدترين کلمه براي من نمي دانم ، نمي توانم و نمي شود است
  « بناپارت »
  logo-samandehi
  آمار ماهانه: بازدید این صفحه: 14973 مرتبه نمایش این صفحه: 16143 مرتبه